Zahájena sezóna lovu srnců

16.05.2017 23:06

16.květen je pro všechny myslivce spojen se zahájením lovu srnců. Tentokrát se nový předseda MS Pepa Vanický nechal inspirovat kamarády z jiných revírů a navrhl sejít se před prvním lovem na chatě a společně otevřít loveckou sezónu krátkým setkáním, kdy si všichni zúčastnění mohli popřát na večerní čekanou "lovu zdar!".
Krásný teplý květnový večer a přízeň Sv.Diany pomohly tomu, že po návratu z lovu mohl vzplanout oheň a večerem se neslo mezi kamarády upřímné "Lovu zdar!" provázené podáním ruky úspěšným lovcům a vzdáním poct ulovené zvěři. Průběrné mladé srnce nevhodné do chovu ulovili Roman Mitana a Petr Šimerda, Pepík Vanický st.pak ulovil srnce s dobrou trofejí "vidláka" na povolenku věnovanou spolkem k jeho blížícímu se životnímu jubileu.

Večer se velmi vydařil. Zdá se, že byly položeny základy další pěkné tradice v našem mysliveckém spolku, která sbližuje jeho členy...


zde je možné shlédnout foto:

strezmacek.rajce.idnes.cz/16.5.2017-Slavnostni_zahajeni_lovecke_sezony/#