Výroční členská schůze MS Střezmá Olešnice 2015

15.03.2015 10:26

V sobotu dne 14.3. se ve 14 hod sešli myslivci z MS Střezmá na své výroční členské schůzi. Pozvání na schůzi přijali též někteří honci, zástupci okolních mysliveckých sdružení, i starostové obcí, v jejichž okolí se rozkládá naše honitba. Schůzi kromě obvyklých výročních zpráv přednesenými členy výboru obohatily diskusní příspěvky návštěvníků. Pěkným završením setkání bylo přijetí dvou nových členů sdružení - p.Miloše Kopeckého z Olešnice, začínajícího myslivce, a již mnohem zkušenějšího lovce p.Jaroslava Pultara z Pasek. Vše bylo doplněno o slavnostní akt pasování lovců dvou lovců trofejové zvěře, kteří ulovili svého prvního daňka resp.muflona v životě, a pasování Miloše na myslivce. K jídlu připravila dámská obsluha vynikající zvěřinu, a tak se mohli účastníci na akci zdržet a ve slavnostním oděvu podiskutovat do večerních hodin..... (více fotek je umístěno ve fotogalerii)