Úklid odpadků kolem cest v honitbě MS Střezmá Olešnice

27.04.2015 11:48

V úterý dne 21.4.2015 se uskutečnila brigáda na sběr odpadků a čištění okolí cest a počinajících divokých skládek u Častolovic a směrem k Česticím. Brigádu uspořádali členové MS Střezmá, odvoz odpadků následně zajistil Městys Častolovice. Společně jsme tak přispěli ke zvelebení našeho okolí. K této akci se velmi vstřícně postavil nový starosta Městyse Častolovice p.Ing.Zdeněk Praus. Foto přiloženo. Další obdobnou brigádu máme v brzkých dnech v plánu okolo Olešnice. Příjemněji bude nejen lidem na procházkách, ale uklidili jsme též nebezpečný odpad pro zvěř a přírodní prostředí. ..rozházet po louce podél silnice igelitové tašky plné "naplněných dětských plen", namísto jejich uložení v městských kontejnerech a popelnicích, nebo vyhodit do lesa zbytky demontovaného klozetu, k tomu je u člověka potřeba skutečně hodně vysoké IQ. R.Podolský /jednatel MS/